Dívčí akt
Id: 317303
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 7567x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 58