Dívčí akt
Id: 329115
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, na listu jsou znatelné stopy stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5696x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 62