Dívčí akt (v rozpuku)
Id: 199002
kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 40,5 x 29,1 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto
zobrazeno: 4820x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 500 Kč