Dívčí půlakt
Id: 293803
akvarel/papír rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno monogramem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 3167x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 66