Dívka
Id: 258708
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2444x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 54