Dívka
Id: 278209
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2747x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč