Dívka
Id: 407007
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1638x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 100 Kč