Dívka na levoboku
Id: 78106
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3750x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč