Dívka s košem
Id: 36303
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo, nerámováno, získáno z pozůstalosti V. J. Hnízda
zobrazeno: 1938x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč