Dívka u vody
Id: 259201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování včetně razítka Ministerstva lidové osvěty viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu
zobrazeno: 6884x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 94