Domluva
Id: 102101
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 20, lehce pomačkaný list, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2167x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč