Dvě hrušky a jedno jablko
Id: 451201
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 19,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, drobné oděrky na rámu, uvedeno v autorově soupisu díla na str. 56 pod č.315
zobrazeno: 10754x
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
270 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 67