Erotikon
Id: 235907
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1514x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 59