Hrad Kost
Id: 351305
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 52,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně dedikace obrazu včetně věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4918x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
95 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 106