Jedna hruška a dvě jablka
Id: 349104
olej/plátno/lepenka, rozměr 21 x 26 cm, viditelný rozměr 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole s datací, dílo uvedeno v publikaci Václav Špála Soupis díla pod číslem 307, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 12525x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
270 500 Kč
Účastníci: 30
Příhozy: 126