Konvalinky ve džbánku flekatém
Id: 363501
olej/plátno, rozměr viditelný 39 x 29 cm, značeno monogramem s datací 28 vlevo dole, novodobě rámováno, na zadní straně číslo 350 ze soupisu díla autora, kde je tento obraz jmenovitě uveden viz foto
zobrazeno: 3996x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
400 000 Kč
Příhozy: 70