Konvalinky ve váze
Id: 365002
olej/karton, rozměr 20 x 15,4 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 8678x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 87