Koupající se dívka
Id: 374604
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15 cm, značeno vpravo dole monogramem s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2035x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč