Koupání
Id: 281801
akvarel/papír, rozměr listu cca 30 x 40 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, v ploše drobné hnědé tečky, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 10827x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
72 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 72