Krajina
Id: 375401
olej/lepenka, rozměr viditelný 17 x 13,2 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, poškozený rám, na obraze drobné nedostatečnosti, stav viz foto, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 2093x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč