Krajina
Id: 63204
kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 14,5 x 10,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, původní stav, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3496x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 500 Kč