Krajina s rybníkem
Id: 426706
akvarel/papír, rozměr 33 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1532x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
225 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 85