Krajina s vodní hladinou
Id: 326604
akvarel/papír, rozměr listu 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno 13, zaskleno v kazetě, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky
zobrazeno: 11280x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
125 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 78