Krajina v podhůří
Id: 320901
akvarel/papír, rozměr 32 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7350x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 110