Květinové zátiší
Id: 318602
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu viz foto
zobrazeno: 6512x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
66 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 75