Kytice
Id: 262314
akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové
zobrazeno: 26356x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 79