Kytice
Id: 348401
akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiloženo vyjádření k dílu od PhDr. Nadi Řehákové z roku 2017
zobrazeno: 36798x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
95 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 74