Labutě
Id: 139607
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, drobné skvrnky na papíře, publikováno v soupisu díla: Václav Špála - Mezi avantgardou a živobytím, pod číslem 201b, str. 235 (tisk k 50.tým narozeninám V. Špály, 10 grafických listů nákladem 20ti kusů)
zobrazeno: 5387x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč