Ležící akt
Id: 78104
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2109x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 700 Kč