Ležící dívka
Id: 272303
kolorovaný linoryt, rozměr ve výřezu 25,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 9075x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 49