Loďka v krajině
Id: 530201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 4339x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
96 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 101