Mánes
Id: 422905
akvarel/papír, rozměr 125 x 90 cm (velký formát!!!), značeno a popsáno v ploše, zaskleno, rámováno, složeno ze dvou částí (viz foto), jedná se o návrh plakátu k 134. členské výstavě S.V.U. Mánes v roce 1927. Plakát je aktuálně (duben 2023) součástí výstavy Řeč plakátu 1890 - 1938, UPM v Praze
zobrazeno: 1512x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 57