Marseille
Id: 281203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 39 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 10345x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
92 000 Kč
Příhozy: 73