Marseille
Id: 313801
akvarel/papír, rozměr 32 x 42 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 4783x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 85