Milenci
Id: 237404
kolorovaný linoryt, rozměr tisku 16,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 4224x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 750 Kč