Na Otavě
Id: 388001
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 54,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, popis na zadní straně
zobrazeno: 3399x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
185 000 Kč
Příhozy: 85