Nad dopisem
Id: 296005
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce znečištěno
zobrazeno: 5398x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 48