Odpočívající dívka
Id: 1030
kolorovaný linoryt, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vpravo dole V Špála, datováno 1934, lehce zvlněný papír, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav
zobrazeno: 4405x
Vyvolávací cena:
10 400 Kč
29 000 Kč