Odpočívající dívka
Id: 215701
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 3433x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 001 Kč
Příhozy: 67