Odpočívající dívka
Id: 237405
kolorovaný linoryt/papír, rozměr tisku 19,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1457x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč