Odpočívající dívka
Id: 246504
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 34 x 25 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 3245x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč