Odpočívající dívka
Id: 282802
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, věnování ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3524x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
43 005 Kč
Příhozy: 52