Odpočívající dívka
Id: 308311
kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu cca 29 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list značně zašpiněn a poškozen
zobrazeno: 2658x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč