Odpočívající dívka
Id: 344307
ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1286x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 49