Ovocné zátiší
Id: 187601
olej/karton, rozměr 16 x 13,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, oděrky na autorském rámu, dílo evidováno v soupisu díla V. Špály pod číslem 1623 (str. 138)
zobrazeno: 5996x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
167 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 80