Ovocné zátiší
Id: 192801
tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, signováno vlevo dole s datací, na papíře drobné hnědé skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2989x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 001 Kč