Ovocné zátiší
Id: 230401
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na papíru lokálně drobné hnědé tečky, stav viz foto
zobrazeno: 5520x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 78