Ovocné zátiší
Id: 268402
barevná litografie/papír, rozměr listu cca 53 x 44 cm, značeno a datováno tužkou vpravo dole, list zahnědlý, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 3388x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč