Ovocné zátiší
Id: 316303
barevná litografie/papír, rozměr listu 46,5 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, list poškozen hnědými tečkami, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1596x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 63