Ovocné zátiší
Id: 358010
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1957x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč